Tijdens deze excursie duiken we een nieuwe, onbekende wereld in: de wereld van bodemorganismen. Je zou het misschien niet verwachten, maar de bodem herbergt een enorme diversiteit aan dieren. Dieren waarvan vrijwel niemand het bestaan afweet, terwijl ze een cruciale rol vervullen in het ecosysteem. Zo zijn ze onder meer verantwoordelijk voor de afbraak van natuurlijk afval en dragen ze bij aan de kringloop van voedingsstoffen in de natuur. Laat je verwonderen door een grote variatie van levensvormen en ontdek de rol die ze spelen in het grotere geheel! Speciaal voor deze excursie nemen we een veldmicroscoop en tablet mee om de kleine dieren levensgroot te kunnen laten zien.
Het Renkums beekdal is een prachtig en divers bosgebied met allerlei verschillende habitats en meerdere heldere beken, waardoor er een grote diversiteit aan bodemdieren te vinden is. Daarnaast is het voorjaar, wat betekent dat de nog vochtige bodem langzaam opwarmt. Perfect voor een hoge diversiteit aan soorten. Zet je schrap voor Pseudoschorpioenen, Springstaarten, Hooiwagens, Weinigpoten, Pissebedden, Potwormen en nog veel meer leuks!
Dit aanbod valt niet onder de garantie van STO Garant. U kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant.
Datum | |
Starttijd | 09:30 |
Eindtijd | 12:30 |
Prijs | € 29,50 |
Inclusief | Twee ervaren gidsen Tablet om de dieren vergroot te bekijken |
Plaatsen vrij | 0 |